Váhy a tukomery

Úvod Váhy a tukomery

Merajte a sledujte zloženie svojho tela s osobnou váhou s tukomerom OMRON alebo TANITA. Váha s analýzou stavby ľudského tela od japonských výrobcov TANITA a OMRON Vám jednoducho odmeria okrem hmotnosti aj množstvo telesného tuku, váhu svalov, váhu kostí a mnoho ďalších údajov. Spoľahlivo rozlíšite medzi úbytkom tuku a úbytkom vody pri diéte. Jedným z dôležitých ukazovateľov je aj hodnota viscerálneho (medziorgánového) tuku. Tento tuk sa nachádza okolo vnútorných orgánov a je zodpovedný za výskyt mnohých zdravotných rizikových faktorov.

 

Digitálne váhy s analýzami stavby ľudského tela pracujú na technike známej ako bio impedančná analýza (BIA). Ide o presnú a bezpečnú metódu, ktorá sa už roky používa na klinikách. V súčasnosti sa vďaka cenovej dostupnosti a jednoduchému použitiu rozširujú tieto osobné váhy s analýzami ľudského tela aj v domácom prostredí. Stačí iba zadať Váš vek, pohlavie, výšku a postaviť sa na váhu. Elektródy v chodidlových senzoroch vyšlú slabý, úplne neškodný prúd telom. Tento signál prechádza svalstvom rýchlejšie ako tukom. Software v prístroji automaticky vyhodnotí namerané hodnoty so zadanými vstupnými údajmi. Informácie o percentuálnom podiely telesného tuku, svalovej hmoty a pod. sú počas niekoľkých sekúnd zobrazené na dispeji. Vďaka neustálemu vývoju spoločností TANITA a OMRON sú nové modely dopĺňané o ďalšie funkcie a dávajú tak dokonalý prehľad o telesnej stavbe.

 

Prehľadná tabuľka porovnania vlastností a funkcií váh OMRON.

Výrobca  
Zobrazené produkty 1 - 11 z celkových 11
Akcia Doprava zadarmoOsobná váha s telesnou analýzou TANITA BC 545N

Osobná váha s telesnou analýzou TANITA BC 545N

Špecifickou funkciou váhy TANITA BC 545N je automatické rozpoznávanie osôb a kalendár. Všetky hodnoty zloženia tela odmeria za 15 sekúnd.

skladom
220,- €
Doprava zadarmoTANITA BC 601 Gold

TANITA BC 601 Gold

Osobná váha s telesnou analýzou TANITA BC-601 so slotom pre SD kartu.

skladom
220,- €
Doprava zadarmoOsobná váha s telesnou analýzou TANITA RD 545 HR

Osobná váha s telesnou analýzou TANITA RD 545 HR

Osobná váha s telesnou analýzou TANITA RD-545 HR s bluetooth prenosom dát a extrémnou presnoťou. Nový model aj s meraním pulzu. Vďaka unikátnej dvoj-frekvenčnej BIA technológii, ktorá sa doteraz využívala iba v profesionálnych váhach pre lekárske použitie, môžete mať lekársky presnú váhu s analýzou stavby tela aj u vás doma.

skladom
499,- €
Akcia Doprava zadarmoOsobná váha s telesnou analýzou TANITA RD 953

Osobná váha s telesnou analýzou TANITA RD 953

Osobná váha s telesnou analýzou TANITA RD-953 s Bluetooth prepojením k smartfónu.

skladom
206,- € 230,- €
TipOsobná váha s telesnou analýzou OMRON BF-511

Osobná váha s telesnou analýzou OMRON BF-511

Najpredávanejšia osobná váha s telesnou analýzou OMRON BF-511. Okrem telesnej hmotnosti vyhodnotí množstvo tuku v tele, množstvo medzioránového tuku, množstvo kostrového svalstva, hodnotu kľudového metabolizmu a vypočíta BMI. Osobná váha s telesnou analýzou OMRON BF-511 je vhodný aj pre deti od 6 rokov. Na výber dve farebné varianty - modrá a tyrkysová.

skladom
84,- €
Doprava zadarmoOsobná váha s telesnou analýzou OMRON VIVA BF-222T

Osobná váha s telesnou analýzou OMRON VIVA BF-222T

Osobná váha s telesnou analýzou a bluetooth pripojením OMRON VIVA. Okrem telesnej hmotnosti vyhodnotí množstvo tuku v tele, množstvo medziorgánového tuku, množstvo kostrového svalstva, hodnotu kľudového metabolizmu a vypočíta BMI.

skladom
105,- €
Osobná váha s tukomerom OMRON BF-212

Osobná váha s tukomerom OMRON BF-212

Osobná váha s tukomerom OMRON BF-212 vďaka malým rozmerom ušetrí miesto vo vašej kúpelni.

skladom
47,- €
AkciaOsobná váha s tukomerom OMRON BF-214

Osobná váha s tukomerom OMRON BF-214

Osobná váha s tukomerom OMRON BF-214 vám okrem telesnej hmotnosti vyhodnotí množstvo tuku v tele, množstvo kostrového svalstva a vypočíta BMI. A to všetko veľmi rýchlo a jednoducho.

skladom
44,90 €
Osobná váha OMRON HN300T2 Intelli IT

Osobná váha OMRON HN300T2 Intelli IT

Osobná váha OMRON HN300T2 Intelli IT s bezdrôtovým Bluetooth prenosom dát do zariadení Android/iOS.

skladom
39,90 €
Osobná váha OMRON HN-286

Osobná váha OMRON HN-286

Osobná váha OMRON HN-286 so štyrmi snímacími senzormi pre maximálnu presnosť. Osobná váha OMRON HN-286 váži telesnú hmotnosť až do 180 kg.

skladom
31,- €
Osobná váha OMRON HN-289

Osobná váha OMRON HN-289

Základný model digitálnej váhy OMRON v ultra tenkom prevedení - iba 22 mm. Váha je dostupná v troch farebných prevedeniach.

5 produktov
24,90 €
Na stranu: produktov.

Najpredávanejší tovar v tejto kategórii

Copyright 2022 - 2024 © e-medical.sk - zdravotnícke pomôcky a technika